CZ-SK TNT

S radosťou vám oznamujeme, že sme sa spojili s IFMSA CZ a v septembri pre vás pripravíme úplne prvé ČESKO-SLOVENSKÉ TNT (Training New Trainers*)!

Čo: česko-slovenské TNT

Kedy: 28. 9. - 2. 10. 2022

Kde: na Chatě pod Věží v Olomouci-Radíkově

Prihlasovanie: FORMULÁR do 7.8.2022

Fee: 114 EUR (v cene: ubytovanie, plná penzia - tri jedlá denne, vzdelávanie a materiál)

Chceš lepšie spoznať svoje silné i slabé stránky? Chceš na sebe pracovať, prehlbovať svoje soft-skills a zlepšiť komunikačné zručnosti? Chceš pomáhať slovenským medikom sa rozvíjať a napĺňať ich potenciál? Chceš naučiť seba i kolegov zručnosti, ktoré Ťa na fakulte nenaučia? TNT je práve pre Teba!

Neváhaj a prihlás sa na túto neopakovateľnú udalosť! Staň sa trénerom SloMSA a rozviň nielen svoje schopnosti a zručnosti, ale posuň vopred aj svojich kamarátov a spolužiakov.

Počet účastníkov je limitovaný, takže si daj na prihláške záležať. Trénermi podujatia budú skúsení tréneri z radov SloMSA a IFMSA CZ. V prípade akýchkoľvek otázok či potreby pomôcť s prihláškou sa neváhaj obrátiť na našu VPCB, vpcb.slomsa@gmail.com.

* česko-slovenské TNT nie je SRT IFMSA, po jeho absolvovaní sa nestávate trénerom IFMSA a teda sa nemôžete pridať do TrainersPool IFMSA. Automaticky sa však stávate Trénerom SloMSA, uznávaným aj v ČR.